sobota, 18 kwiecień 2015 00:00

Wizytacja biskupia naszej parafii

Napisane przez 
W dniach 26 i 27 kwietnia, tzn. w przyszłą niedzielę i poniedziałek, nasza parafia przeżywać będzie wizytację kanoniczną, która odbywa się co pięć lat. Gościć będziemy Ks. Bpa Rafała Markowskiego, którego powitamy w drzwiach naszej świątyni o godzinie 10.25.


Ks. Biskup będzie z nami obecny w niedzielę na wszystkich Mszach św., a o godz. 13.00 udzieli młodzieży i dorosłym sakramentu Bierzmowania. W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o obecność na jednej z pozostałych Mszy św., aby pozostawić o godz. 13.00 miejsce dla młodzieży przystępującej do tego sakramentu, dla ich świadków oraz rodzin. Wizytacja kanoniczna będzie także okazją do zaprezentowania w krótkich sprawozdaniach szerokiej działalności poszczególnych grup parafialnych. Z myślą o ty ważnym wydarzeniu otoczmy już dziś serdeczną modlitwą Ks. Biskupa i całą naszą wspólnotę Parafian i wszystkich modlących w naszej Bazylice.
Czytany 3504 razy